Andropenis.cz, výsledky testů...

Andropenis.cz Výsledky aplikace a klinické testy Záruky, garance a certifikáty kvality Objednat Informace Kontak na distribitora Otázky a odpovědi Napište nám
Andropenis.cz - popis výrobku Andropenis - EXTENDER
Andro-Penis©, je klasifikován jako zdravotní pomůcka s evropským atestem. Andro-Penis© je nový přístroj, který mnohým mužům výrazně pozvedl sebevědomí. Andro-Penis© garantuje, že dokáže natrvalo prodloužit penis od tří do pěti centimetrů. Andro-Penis je kroužek napojený na několik tyček, které se postupně napínají, a využívá množení tkáňových buněk. K tomu dochází, když jsou vystaveny neustále působící trakční síle. Přístroj ale dokáže mnohem více než "pouhé" prodloužení. Napravuje například nepřirozená zakřivení mužského pohlavního údu a neutralizuje smrštění, které může nastat po chirurgickém zákroku jako důsledek procesu zajizvování. Přístroj získal certifikát Evropské unie. Dosud nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky. Andro-Penis si muž sám nasazuje i sundává, lze jej diskrétně používat v nejrůznějších situacích. Přístroj je účinný v 97,5 procenta. Andro - Penis EXTENDER je dodávám v luxusním balení s příručkou a multimediálním DVD.

Andropenis.cz - Klinické testy - Andropenis - EXTENDER
Během klinických testů bylo dosaženo těchto výsledků:

- Permanentní prodloužení penisu v rozmezí 3 až 5 cm v erekci.
- V klidovém stavu permanentní prodloužení v rozmezí 3 až 4 cm.
- Zvětšení obvodu penisu v průměru o 1 cm.

Andropenis.cz - příklady výsledků testů
Andrew S., Miami - USA Věk: 25
Počáteční velikost: 12,7 / Konečná velikost: 15,9 / Nárůst: 3,2
Každý den se věnuji sportovní činnosti a pečuji se o svůj vzhled. Musím podotknout že mám rád lidi a vždy jsem je na pláži obdivoval cítil jsem že když jdu v plavkách já nikdo mne neobdivuje. Já jsem věděl že je to tou mou částí těla která se nemohla rovnat ostatním. Nyní díky andro-penisu já teď mám velký pyj a jsem velmi spokojený, již jsem i já obdivován.
Hitoshi K., Tokyo - Japan Věk: 36
Počáteční velikost: 12,3 / Konečná velikost: 16,1 / Nárůst: 3,8
Tato terapie změnila můj život. Před terapií jsem měl velmi malý pyj a cítil jsem se opravdu zahanbený. Vyhýbal jsem se pohlavním stykům s ženami a zpozoroval jsem v šatně lidi jak si ze mne tropí žerty. Psychoterapie je OK ale když máte malý penis tak se posměchům nevyhnete. Nyní se cítím se jako normální muž. Už se mi nikdo neposmívá ba naopak nyní závidí jak mám velký pyj. Díky znovu.
Giovanni V., Miláno - Italia Věk: 46
Počáteční velikost: 15,6 / Konečná velikost: 18,5 / Nárůst: 2,9
Jsem ženatý a vždy jsem vedl klidný život. Před 2 roky jsme kvůli jednotvárnosti s manželkou prodělali krizi v našem vztahu. Já jsem si uvědomil jak je důležité sdílet sexuální fantazie s manželkou a zlepšit tak náš pohlavní život. Ona přiznala že ji vzrušuje pomyšlení na muže s velkým penisem. Za několik měsíců jsem hovořil s mým doktorem a on my doporučil použít andro-penis k zvětšení mého údu. Manželka je teď opravdu spokojená a už nemá pomyšlení na jiné velikosti.
Frank N., Los Angeles - USA Věk: 56
Počáteční velikost: 15,9 / Konečná velikost: 20,1 / Nárůst: 4,2
Jsem již poměrně starý a myslel jsem si že již nejsem moc atraktivní a ani jsem nebyl ženami moc žádán. Po té co sem si zvětšil můj penis se všechno změnilo. Po proceduře s andro-penis mám nyní opravu XL pyj. Nyní vidím mladší muže než jsem já jak se v tělocvičně na mne dívají a pošeptávají si že by chtěli také takový úd, a to mi v mém věku dělá opravdu dobrou náladu. Mám teď daleko více pohlavních styků a jsem schopen mnohem více uspokojovat své pohlavní partnery.
Joan N.F., Rio de Janeiro - Brasil Věk: 32
Počáteční velikost: 17,8 / Konečná velikost: 20,5 / Nárůst: 2,7
Vždy jsem měl úd zakřivený doleva, což mi bylo velmi nepříjemné. Díky Andro-penisu který jsem používal mám teď penis téměř rovný a obrovský. Jsem teď šťastný a při souloži mi dokonce vydrží erekce mnohem delší dobu. V minulosti jsem několikrát přemýšlel o chirurgickém zákroku, ale částečně by se mi tím zkrátil můj úd, což mne od operace odradilo. Nyní je můj penis a díky andro-penisu rovný i bez chirurgie a navíc ještě mnohem větší. Jsem velmi spokojený.
Všechny testy provedl Dr. Eduardo A. Gómez de Diego v institutu Andromedical Španělsko.
Výsledků bylo dosaženo při každodenním používání průměrně 7 až 9 hodin po dobu šesti měsíců.

Andropenis.cz - doporučit Andropenis
Váš e-mail:

Komu zaslat ?:

AKČNÍ NABÍDKA - AndroPenis EXTENDER

AndroPenis EXTENDER

Luxusní dřevěné balení obsahuje:
1x AndroPenis set v pozlaceném provedení
2x sada prodlužovacích nástavců
2x sada upevňovacích trubic 4ks
3x sada návleků (Androtop 4ks, Androring 2ks)
instruktážní brožura, český návod a DVD

Naše cena: 3999,- Kč
Původní cena: 4999,- Kč


NOVINKA - AndroExtender

AndroExtender

Luxusní balení obsahuje:
1x AndroExtender set
2x sada prodlužovacích nástavců
1x sada upevňovacích trubic 2ks
2x sada návleků (Androtop 2ks, Androring 2ks)
instruktážní brožura, český návod a DVD

Naše cena: 2999,- Kč
Původní cena: 3499,- Kč


Průměrný nárůst velikosti penisu za měsíc


U 95% testovaných mužů by medián minimálního nárůstu penisu za 3 měsíce 1,1522 cm


Délka použítí v měsících a procentuení nárust v cm


sexshop

Webmasters - Provizní systém: více zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 Andropenis.cz | HEXATRADE COMPANY s.r.o., All Rights Reserved